شرکت آرتین تجارت راشین با در اختیار داشتن مجموعه هایی مانند مجموعه فرزند پاک توانسته در زمینهی خدمات هنری و گرافیکی، خدمات شایانی را به تمامی نقاط ایران ارائه دهد. این شرکت از سال ۱۳۹۴ شروع به فعالیت کرده و تا کنون نیز، پیوسته در حال افزایش خدمات خود بوده است.

0
سال سابقه فعالیت
0
پروژه های انجام شده
0
مشتریان وفادار

مجموعه فرزند پاک از دو واحد مجزا شامل بخش‌های اداری و آتلیه تشکیل شده که می‌توانید با ورود به بخش محیط آتلیه؛ اطلاعات کافی از این دو بخش را کسب کنید.

همچنین با مشاهده‌ی بخش تجهیزات آتلیه می توانید از دستگاه‌ها و امکانات تخصصی مجموعه اطلاعات نسبتا خوبی به دست آورید.

چرا آتلیه فرزند پاک تصمیم به شروع فعالیت در زمینه عکاسی کودک گرفته است؟

باید گفت که نبود آتلیه تخصصی و مجهز در این گرایش‌ها در شرق تهران، انگیزه و فکر این ایده را به ما داد.

مفتخریم در مدت 7 سال خدمات‌دهی تخصصی بارداری، نوزاد و کودک با انتقادات و نظرات مشتریان، هر روز به پیشرفت و موفقیت‌های بیشتری دست پیدا کنیم، از اینکه با ما همراه هستید بسیار خوشحالیم.

ما شرایط را فراهم ساخته‌ایم تا مشتریان بتوانند تمامی خدمات این گرایش عکاسی را تجربه کنند. برای نمونه با آرشیو کردن انواع لباس‌ها و ست‌های بارداری، نوزاد و کودک به صورت رایگان، توانسته‌ایم هزینه‌های عکاسی را برای مشتریان گرامی به حداقل برسانیم.

همچنین خدمات نقاشی روی شکم را به صورت حرفه‌ای و تخصصی می‌توانید در آتلیه فرزند پاک تجربه کنید. اغلب آتلیه‌ها در سطح استان تهران به دلیل طراحی دکور هزینه ورودیه دریافت می‌کنند. اما آتلیه فرزند پاک با توجه به طراحی‌های تخصصی که در دکوراسیون خود انجام داده، هیچ هزینه‌ای به عنوان ورودی دریافت نخواهد کرد و شما به صورت رایگان وارد آتلیه خواهید شد.

شما در انتخاب عکس نیز هیچ محدودیتی نخواهید داشت.

همچنین عکاسی نوزاد که در این آتلیه انجام می‌شود توسط خانم الهام عابدی و با نظارت ایشان انجام می‌پذیرد که شرط اول کار برای ما دقت در سلامت نوزاد است. با توجه به دکورهای متعدد و کیفیت بسیار بالای عکس (البته می‌توانید مقایسه کنید) قیمت بسیار مناسبی نیز تعیین گردیده است.

برخی اوقات سوالاتی نیز در این باره پرسیده می‌شود که آیا قیمت شما بالا نیست؟ باید گفت تمامی توان خود را به کار گرفت‌ایم که افزایش قیمتی نداشته باشیم و با توجه به قیمت‌های کنونی اگر بخواهیم هم چنان خدمات ارزنده‌ای به شما ارائه دهیم، با تمام قدرت می‌کوشیم تا خدمات ما کمترین هزینه را برای شما مشتریان داشته باشد. تلاش ما این است که در کنار خدمات بسیار ارزنده‌ای که به شما ارائه می‌دهیم خاطراتی جاودانه را برای شما به ارمغان بگذاریم.

بخش پشتیبانی آنلاین مجموعه همه روزه از ساعت 10 تا 7 شب آماده پاسخگویی به شما عزیزان است. به پرسشهای احتمالی مشتریان در بخش سوالات متداول پاسخ داده‌ایم که می‌توانید از این بخش جواب سوال‌تان را دریافت کنید.

تنوع دکورها و محصولات آتلیه در طی سال‌های گذشته خیلی جذاب‌تر شده؛ اگر قصد دارید با دکورهای مجموعه ما آشنا شوید به بخش گالری بروید و از تمامی بخش‌های عکاسی ما دیدن فرمایید.

بعد از رزرو وقت عکاسی و انجام آن، باید انتخاب عکس انجام دهید. انتخاب عکس نیز در آتلیه در قسمت اداری انجام می‌گیرد و کارشناس مربوطه با کمک و راهنمایی شما، برای انتخاب عکس در کنارتان خواهد بود تا بهترین انتخاب و با کیفیت‌ترین عکس را انتخاب کنید.